Hakkımızda

Eviniz veya ticari mekanınız için bazı ev geliştirme projelerine ihtiyaç duyuyorsanız, Üçel Yapı ile çalışmayı değerlendirin. Hizmetlerimizin her biri için projenizi dikkatle ve özenle ele alacak deneyimli profesyonellerle çalışıyoruz. Ne istediğinizi bize bildirin, gerçekleşmesini sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapalım.

Üçel Yapı imzası taşıyan bütün projeler en katı güvenlik ve kalite standartlarına uygundur. Hiçbir müşterimize düşük kaliteli malzeme satmayı kabul etmeyiz. Üçel Yapı olarak, uzun yıllara dayanan deneyimimizle, güçlü temeller oluşturmanın yolunun doğru malzemeleri seçmekten geçtiğini biliyoruz. Daha da önemlisi, hayat boyu kalıcı olacak sağlam yapılar inşa ederek müşterilerimizin güvenliğini güvence altına alıyoruz.

Hikayemiz

1990’lı yıllarda elle kumandalı plastik panjur, alüminyum ve plastik doğrama ile iş başlayan şirketimiz, halen komplike kontrol sistemleri, motorlar, poliüretan dolgulu ve extrüzyon alüminyum profiller, galvaniz çelik profiller ve seksiyonel elemanlar gibi çok gelişmiş ve özel malzemeler kullanarak faaliyeni sürdürmektedir.